kandydatów

Etat Pracownik Biura Obsługi Klienta

Firma: Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6444372, z dnia 2022-02-14

Jesteśmy sprawdzonym i znanym na europejskim rynku producentem opraw do okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów na rynku B2B, w szczególności do Zakładów Optycznych i Hurtowni.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży
  • Kompleksowa obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących,
  • Udzielanie rzetelnych informacji o produktach, usługach i etapach zamówień Klientów,
  • Budowanie relacji z Klientami,
  • Realizacja planu sprzedażowego

Wymagania

  • Komunikatywność,
  • Dobra dykcja,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
  • Doświadczenie w call center będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Szkolenie stanowiskowe,
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę w rodzinnej firmie,
  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego