kandydatów

Etat Obserwator prac budowlanych

Firma: PROTECTOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 6475944, z dnia 2022-02-03

Firma zajmująca się wykonwaniem  zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Obserwator prac budowlanych

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy kobiety, mężczyzn w charakterze obserwatorów prac budowlanych .

Do zadań obserwatora należy :

  • obserwacja  i zabezpieczenie miejsca pracy brygady pracowników budowlanych,
  • ostrzeganie operatora maszyny budowlanej, wózka itp. sprzętu  przed ewentualnymi kolizjami,
  • rozmieszczanie wygrodzeń  ostrzegawczych dla pracującej brygady pracowników,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo na miejscu budowy.

Praca na obrzeżach  Wrocławia

Wymagania

  • dyspozycyjność i punktualność / praca od 8 do 10 godz. dziennie , soboty
  • bystrość obserwacyjna

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 25 zł /godz - brutto / tj. 18,00 zł/godz. netto /