kandydatów

Etat Pomocnik ogólnobudowlany

Firma: PROTECTOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5859324, z dnia 2021-10-22

Firma zajmująca się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi , w zakresie :

- wykonywanie przejść instalacyjnych / wełna + masa ognicohronna; obudowy konstrukcji stalowych / płyta ogniochronna ; malowanie konstrukcji stalowych / farby ogniochronne

Pomocnik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem w pracy na budowach:

  • obsługa podstawowego sprzętu budowlanego,
  • mile widziane uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • prawo jazdy kat.B.

Praca na terenie Wrocławia oraz w delegacji.

Wymagania

  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 4 tys. do 10 tys. netto / w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.
  • Możliwość pracy akordowej.