kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów i Kontraktacji

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy polską firmą budowlaną z 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego

Obecnie poszukujemy pracownika do Działu Zakupów na stanowisko :

Specjalista ds. Zakupów i Kontraktacji
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za proces kontraktacji dostaw materiałów budowlanych w tym poszukiwanie dostawców, rozsyłanie zapytań ofertowych , prowadzenie negocjacji z dostawcami.

Zadania :
  • prowadzenie negocjacji cen i warunków umownych z dostawcami materiałów budowlanych
  • planowanie dostaw i organizowanie transportu loco budowa
  • przygotowywanie i wysyłanie zamówień na materiały budowlane
  • ścisła współpraca z budowami w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw materiałów budowlanych
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem magazynu
  • prace kancelaryjno biurowe związane z przyjęciem i wydaniem materiałów oraz korespondencja z dostawcami
  • tworzenie i wdrażanie strategii dla procesów zakupowych i logistycznych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • znajomość technologii budowlanych i instalacyjnych
  • umiejętność planowania i negocjacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • szkolenia.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kosztorysant budowlany w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kierownik budowy w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 05-06-2023
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 02-12-2022
Etat Kierownik robót sanitarnych w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 28-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-01-2022
Wyświetleń: 165