kandydatów

Etat Kierownik robót sanitarnych

Firma: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego

W związku z realizacją nowej inwestycji poszukujemy pracownika na stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kierowanie robotami w oparciu o dokumentacje techniczna , pozwolenie na budowę i aktualnie obowiązujące przepisy prawa oraz za rzetelne wypełnianie obowiązków przewidzianych dla kierownika robót w prawie budowlanym , sporządzanie wycen i kosztorysów

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót ,
  • uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci itd.
  • umiejętność kosztorysowania i planowania robót,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie  adekwatne do umiejętności
  • interesującą pracę w stabilnej  firmie,
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy
  • szkolenia.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kosztorysant budowlany w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 06-06-2023
Etat Kierownik budowy w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 05-06-2023
Etat Kierownik Działu Ofertowania w firmie: Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa miejsce pracy: Wrocław 02-12-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-11-2022
Wyświetleń: 116