kandydatów

Etat Szef Produkcji

Firma: GOTEC POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji, obróbce mechanicznej i produkcji części z tworzyw sztucznych – poszukuje do zakładu w Środzie Śląskiej osoby na stanowisko:

Szef Produkcji
Miejsce pracy: Środa Śląska
Zadania:
  • Organizacja obszaru produkcyjnego oraz zarządzanie podległym zespołem (70 osób),
  • Nadzór nad planowaniem i harmonogramowanie realizowanych zleceń,
  • Nadzór nad procesem produkcji i terminowością dostaw,
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizujących koszty,
  • Zapewnienie przestrzegania standardów, procedur, instrukcji produkcyjnych i jakościowych oraz nadzór nad dokumentacją,
  • Tworzenie bezpiecznego środowiska pracy,
  • Monitorowanie wskaźników produkcyjnych,
  • Ścisła współpraca z działem jakości, utrzymania ruchu i technologii w celu maksymalizacji efektywności działań,
  • Analiza możliwości produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o rozwoju podległych struktur w odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji.
  • Park maszynowy: frezarki CNC, tokarki jedno i wielowrzecionowe, maszyny specjalistyczne CNC, piły tnące aluminium/stal, prasy mimośrodowe i inne.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w zakładzie produkcyjnym z branży stalowej / metalowej / automotiv,
  • Znajomość branży, wymagań jakościowych i oczekiwań klientów rynku motoryzacyjnego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym,
  • Doskonała znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy z dokumentacja techniczną,
  • Doświadczenie w zakresie obróbki metali,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne, poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie, wytrwałość i zorientowanie na cel; myślenie strategiczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację,
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną, interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Uczestnictwo w nowych, międzynarodowych projektach,
  • Pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet socjalny.