kandydatów

Etat Operator / Operatorka Maszyn CNC

Firma: GOTEC POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Środa Śląska

Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej, uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje do zakładu w Środzie Śląskiej osoby na stanowisko:

Operator / Operatorka Maszyn CNC
Miejsce pracy: Środa Śląska
Zadania:
  • Praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie – osoby z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą – mają w obowiązku również ustawianie, przezbrojenie czy programowanie maszyn,
  • Przygotowanie maszyn do pracy i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie,
  • Realizacja czynności produkcyjnych zgodnie z przyjętym procesem technologicznym,
  • Kontrola poprawności wykonanych detali; wykonywanie bieżących pomiarów,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy,
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu w celu prawidłowego diagnozowania pracy maszyn i szybkiego usuwania pojawiających się awarii.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC,
  • Znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno – pomiarowymi,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki podnośnikowe lub wciągniki elektryczne.
Oferujemy:
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w nowych interesujących projektach – dla zainteresowanych – możliwość wyjazdów zagranicznych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny.