kandydatów

Etat Kierowca kat. B / Dostawca

Firma: TRAFIN OIL POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 4830585, z dnia 2021-06-06

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca kat. B / Dostawca

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • dostawa i odbiór olejów do/z- punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki
  • praca na terenie danego województwa (trasy wcześniej zaplanowane)
  • prowadzenie busa do 3,5 t
  • transport towaru do magazynu (Wrocław)
  • wystawianie dokumentów księgowych do rozliczenia - faktury
  • dbanie o powierzone mienie tj. samochód służbowy (samochód do wynajmu)
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t min. 1 rok
  • motywacja do wykonywanej pracy
  • umiejętność zarządzania swoim czasem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność
  • niekaralność
  • posiadanie własnej działalności

Oferujemy

  • zatrudnienie na Umowę o współpracę (własna działalność)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie od 01.07.2021
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy