kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: TRAFIN OIL POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5793141, z dnia 2021-10-12

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • badanie rynku pod kątem potencjalnej sprzedaży,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • dbanie o wizerunek firmy na terenie województwa dolnośląskiego,
  • rozwój regionu wrocławskiego,
  • pozyskiwanie klientów, prezentacja firmy i oferty, utrzymywanie kontaktu z klientem.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy min 3 lata,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość topografii miasta Wrocławia,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • umowa o współpracy (własna działalność),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • nawiązanie współpracy od 01.11.2021,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (tel. komórkowy, laptop, ubranie firmowe),
  • samochód firmowy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu firmy.