kandydatów

Etat Technik procesu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Technik procesu
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/23/2538
OBOWIĄZKI:

Czynny udział w przezbrojeniu linii minimalizacja czasu przestoju maszyny wypełnianie formularzy dziennej kontroli nadzór nad dokumentacja maszyn. Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 33 miesiące, praca w godzinach od 8.00-8.00 na 3 zmiany wg grafiku.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technik utrzymania ruchu
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe prefereowane techniczne staż pracy 1 rok znajomość jezyka ukraińskiego do tłumaczenia instrukcji oraz porozumiewania się - poziom B2 w mowie i piśmie uprawnienia sep do 1 kv

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu