kandydatów

Etat Starszy kierownik produkcji/senior production manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy kierownik produkcji/senior production manager
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/23/2418
OBOWIĄZKI:
- kontakt ze współpracownikami, przełożonymi oraz zarządem spółki głównie pochodzącymi z Korei Południowej oraz posługującymi się j. koreańskim; - zarządzanie wykorzystywanymi surowcami oraz materiałami; - zarządzanie harmonogramem produkcji; -zarządzanie kosztami; -określanie, realizowanie i monitorowanie strategii produkcji;Umowa o prace na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00. Miejsce pracy: ul. MAGAZYNOWA 1, 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 2 lata znajomość języka koreańskiego na poziomie C1 w mowie i pismie doświadczenie zawodowe ogólne, mile widziane na podobnych stanowiskach tj. menadżerskich/kierowniczych

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu