kandydatów

Etat Koordynator ds. rekrutacji

Firma: AAS Recruitment Sp. z o. o. miejsce pracy: Oława

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z doświadczeniem w rekrutacji na stanowisko:

Koordynator ds. rekrutacji
Zadania na stanowisku:
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń od Klienta na terenie zakładu produkcyjnego
  • Rekrutacja na stanowiska fizyczne
  • Bieżąca współpraca z kadrą zarządzającą oraz kierownikami działów zakładów produkcyjnych
  • Rozliczanie zleceniobiorców, przygotowanie raportów/analiz
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Cechuje Cię komunikatywność, samodzielność i świetna organizacja pracy
  • Posiadasz doświadczenie z zakresu rekrutacji oraz współpracy z klientem biznesowym (znajomość branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
Zyskasz:
  • Pracę w trybie zadaniowym, dużą samodzielność na stanowisku
  • Współpracę z dynamiczną i rozwojową marką rekrutacyjną
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności (podstawa +premia)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie we wdrożeniu na stanowisku
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich kompetencji