kandydatów

Etat Monter - pracownik prac prostych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter - pracownik prac prostych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2659
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac montażowych na zlecenie, remont infrastruktury i elementów w elektrociepłowni. Forma umowy: zlecenie 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 7.00-18.00, zatrudnienie na 3 lata. Miejsce pracy:ul. Ks. Wincentego Kraińskiego 4 m. 1, 50-155 Wrocław oraz Łowiecka 24 Wrocław
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: podstawowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

CU Sala B Wykształcenie podstawowe , zawodowe staż pracy bez znaczenia możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 do 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu