kandydatów

Etat Kierownik ds. rozwoju talentów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik ds. rozwoju talentów
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2718
OBOWIĄZKI:

Strategia i planowanie talentów; Wdrażanie strategii rozwoju talentów zgodnej z organizacji; Planowanie siły roboczej i oceny talentów; Identyfikowanie luk w zakresie talentów; Współpraca z HR i liderami biznesowymi; Rozwój talentów; Planowanie sukcesji i rozwój przywództwa; Programy szkoleniowe i rozwojowe; Projektowanie, wdrażanie programów uczenia się i rozwoju; Identyfikowanie metod uczenia w tym: szkolenia w klasie; e-learning, w miejscu pracy, coaching i mentoring; Koordynowanie sesji szkoleniowych; pozyskiwanie zewnętrznych trenerów; Zarządzanie wydajnością: Utrzymywanie procesów zarządzania wydajnością; Zapewnianie kierownictwu wsparcie w ustalaniu celów wydajnościowych i przeprowadzaniu przeglądów wyników. Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Min 1 rok dośw. na tym stanowisku Zdolność przeprowadzania ocen potrzeb i identyfikowania luk szkoleniowych w organizacji. Umiejetność projektowania i wdrażania skutecznych programów i inicjatyw szkoleniowych; umiejętność zarządzania/rozwijania zespołu uczących się profesjonalistów umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, aby skutecznie dostarczać materiały szkoleniowe i wchodzić w interakcje z różnorodnymi odbiorcami. Udowodniona umiejętność budowania i utrzymywania relacji z interesariuszami na wszystkich poziomach organizacji. Silne umiejętności przywódcze oraz umiejętność inspirowania i motywowania zespołu uczących się profesjonalistów. znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 do 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu