kandydatów

Etat Pielęgniarka

Firma: Work Express miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska: • Wspieranie pacjenta w codziennych czynnościach, kontrola samopoczucia, zmiana opatrunków, robienie zastrzyków • Zapewnienie całościowej opieki pacjenta poprzez rehabilitację, przestrzeganie standardów opieki i higieny • Sporządzanie dokumentacji w ramach procesu opieki • Dbałość o dalszy rozwój jakości opieki medycznej Wymagania: • Wykształcenie pielęgniarskie poświadczone dyplomami • Aktualne prawo wykonywania zawodu • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, bardzo dobrym • Prawo jazdy i samochód są mile widziane, ale nie koniecznie wymagane • Miłe usposobienie i profesjonalizm w pracy • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych Oferujemy: • Pracę w instytucjach medycznych • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego • Umowę o pracę • Pełne ubezpieczenie społeczne • Etat • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności • Pomoc w znalezieniu mieszkania

Pozostałe oferty pracy w firmie Work Express
Etat Pracownik Produkcji - Nowa Wieś Wrocławska w firmie: Work Express miejsce pracy: Wrocław 13-05-2011

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-06-2011
Wyświetleń: 1057