kandydatów

Etat Starszy analityk ds. przedsprzedaży

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy analityk ds. przedsprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2705
OBOWIĄZKI:

Kompleksowe wsparcie przedsprzedażowe dla zespołów Business Development w celu wsparcia pozyskiwania nowych klientów; Tworzenie prezentacji offline i online prezentujących wartości, doświadczenie i usługi firmy; Koordynacja przygotowywania prezentacji, pokazów, pitchingów, kampanii e-mailowych i propozycji klientów. Odpowiadanie na podstawowe i rutynowe zapytania klientów; Stosowanie i przestrzeganie mierników jakości, procedur i wytycznych dotyczących promocji i prezentacji produktów i usług organizacji. Udzielanie odpowiedzi na funkcjonalne i techniczne elementy zapytań ofertowych/zapytań o zapytania ofertowe/zapytania ofertowe, przygotowując i prezentując przekonujące demonstracje przedsprzedażowe. Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym. Umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe min. 3mies. dośw na stanowisku analityk ds. przedsprzedaży; wykszt. wyższe ekonomiczne; Um. projektowania i opracowania prezentacji technicznych oraz dokumentacji Proof-of-Concepts (POC); projektowania materiałów wielokrotnego użytku (demo, broszury itp.), które można dostosować do możliwości klienta; Silne um. komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne; Znajomość sprzedaży SaaS; umiejętność oceniania możliwości marketingowych i rynków docelowych;: Znajomość oprogramowania do zarządzania bazami danych relacji z klientami, takiego jak Salesforce i Microsoft Dynamics CRM;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 do 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu