kandydatów

Etat Administrator projektów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Administrator projektów
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2557
OBOWIĄZKI:

śledzenie i zrozumienie zdefiniowanego procesu administrowania i zarządzania projektem z obszaru IT/kontem w wielu średnich i dużych projektach/kontach. - konfigurowanie i wdrażanie projektu z obszaru IT/konta, udzielanie wskazówek dotyczących projektu i opracowywanie wskaźników dotyczących praktyki zarządzania projektem / kontem i jego wykonania - komunikację z uczestnikami projektu, zarządzanie narzędziami pulpitu nawigacyjnego, uczestniczenie w planowaniu zasobów w ramach projektów, przygotowanie dokumentacji przetargowej, Praca w środowisku i projekcie angielskojęzycznym. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca w godzinach 9:00-17:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Znajomość i zrozumienie produktów G Suite oraz platform Radar i Staffing; Znajomość tworzenia dokumentacji przetargowej, Umiejętności organizacyjne. Znajomość przebiegu procesu administracji projektem tworzenia oprogramowania i umiejętność zarządzania tym procesem na każdym jego etapie. wykształcenie wyższe, min rok doświadczenia w kadrach, rektutacji lub zatrudnianiu w firmie IT. um: organizacji wywiadów projektowych/kontowych w procesie rekrutacji; znajomość procesu tworzenia mierników jakości i budżetowania w projekcie; um. ustalania priorytetów i zarządzania własnymi zadaniami; w wielozadaniowym środowisku; współpracy ze społecznościami programistów technicznych. język angielski B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 800 do 8 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu