kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Miejska Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 121164

Warunki pracy

- praca na II piętrze budynku

- praca wykonywana przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

- praca biurowa przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy

- praca wymagająca sprawnego narządu mowy, wzroku, słuchu i sprawności obu rąk,

Zakres zadań

  • Prowadzenie sekretariatu Referatu I celem zapewnienia jego prawidłowego funkcjonowania
  • Obsługa korespondencji wpływającej i wysyłanej za pośrednictwem aplikacji E-Komenda i E-Nadawca oraz obsługa korespondencji bieżącej celem zapewnienia terminowej realizacji obiegu dokumentów
  • Wprowadzanie danych do Systemu Wspomagania Obsługi Policji w zakresie spraw kadrowych celem zachowania terminowości realizacji spraw
  • Prowadzenie ewidencji oraz koordynowanie zagadnień w zakresie urlopów, i zwolnień lekarskich oraz realizacja zagadnień dotyczących badań profilaktycznych pracowników cywilnych i funkcjonariuszy Wydziału w celu zachowania bieżącej analizy wykorzystania urlopów i ciągłości zdolności do pracy na określonych stanowiskach
  • Sporządzanie zbiorczych zestawień druków L4 funkcjonariuszy w celach sprawozdawczych
  • Wprowadzanie danych do Internetowego Systemu Ewidencji Mandatów PUE-Mandaty w celu rejestracji mandatów karnych w programie
  • Archiwizowanie wytworzonych w Referacie I dokumentów oraz przekazywanie ich do Składnicy Akt Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu e celu zapewnienia właściwego przechowywania
  • Pod nieobecność pracownika sekretariatu w zastępstwie prowadzenie sekretariatów wchodzących w skład Wydziału celem zachowania ciągłości jego funkcjonowania

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego pracy kancelaryjno biurowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" wydanego przez organy Policji lub ABW lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych.
  • Umiejętność stosowania przepisów
  • Znajomość obsługi programów biurowych i komputerowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe