kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie miejsce pracy: Strzelin

Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Strzelin
Ogłoszenie o naborze Nr 121029

Warunki pracy

Praca przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie. Stanowisko pracy zlokalizowane jest na II piętrze budynku - brak wind, podjazdów i innych ułatwień dla osób niepełnosprawnych. Praca statyczna - przy monitorze ekranowym. Praca zarówno statyczna i dynamiczna na terenie urzędu i podległego  PP Wiązów.

Zakres zadań

  • Organizuje i koordynuje pracą Zespołu.
  • Administruje na poziomie lokalnym Komendy policyjnymi systemami informatycznymi.
  • Nadzoruje stan techniczny i poprawne funkcjonowanie sprzętu teleinformatycznego oraz zaopatruje w materiały eksploatacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządza dokumenatcję dotyczącą nadawania, zmiany, oraz odwoływania uprawnień do dostępu do policyjnych systemów informatycznych.
  • Dokonuje rejestracji w Krajowym Systemie Informacyjnym Policji i innych aplikacjach.
  • Prowadzi ewidencję sprzętu teleinformatycznego, będącego na wyposażeniu Komendy, w tym sprzętu powierzonego i prywatnego oraz sporządza sprawozdania w tym zakresie.
  • Obsługa elektornicznego dziennika korespondencji , w zakresie Zespołu ds. Teleinformatyki.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie informatyczne lub teleinformatyczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.