kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. komunikacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy specjalista ds. komunikacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2355
OBOWIĄZKI:

Budowanie i wzmacnianie marki EPAM, współpraca z lokalnym kierownictwem w celu opracowania narracji wokół tematów biznesowych i społecznych. Śledzenie, mierzenie i raportowanie działań PR/brandingowe i budżetów. Analiza przyczyn(nie)udanych kampanii. Ustalenie i nadzorowanie planu PR/komunikacji: w Internecie, prasie i mediach społecznościowych oraz utrzymywanie relacji z prasą, rozwijanie obecności w mediach. Tworzenie obecności online, w tym mikro strony społecznościowe, kariery i kampanie brandingowe oraz komunikację pracowniczą/wewnętrzną: komunikację e-mail, kanały społecznościowe, artykuły prasowe i internetowe itp. Wsparcie w zakresie copywritingu, redakcji, projektowania i produkcji publikacj. Praca w projekcie i środowisku angielskojęzycznym. Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 9.00-17.00 Miejsce pracy: ul. Romualda Traugutta 43 m. 45, 50-416 Wrocław

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wynagrodzenie wyższe staż pracy 1 rok Zrozumienie branży IT i umiejętność przekształcenia zestawu terminów technicznych w komunikat. Ekspercka wiedza na temat SEO copywritingu. Wynagr. od 9000 PLN. C.D wymagań: wykształcenie wyższe z dziedziny marketingu, komunikacji lub lingwistyki+dośw. min. 1 rok na tym stanowisku w branży IT + Wybitne umiejętności w zakresie pisania, edycji, opowiadania historii. Kreatywność i dobre wyczucie stylu, wybitne umiejętności komunikacyjne. Solidna znajomość narzędzi do edycji zdjęć i wideo. znajomosć jezyka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu