kandydatów

Etat Kierownik robót

Firma: Chemobudowa Kraków S.A. miejsce pracy: Wrocław

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Kierownik robót
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z ustawą prawo budowlane oraz standardami firmy
  • planowanie zadań produkcyjnych i środków niezbędnych do ich wykonania
  • realizacja robót, gospodarka powierzonymi środkami produkcji, zabezpieczenie mienia budowy
  • organizowanie, kierowanie i protokołowanie wykonania całości realizowanych robót
  • nadzór nad jakością wykonywanych robót
  • udział w komisjach i naradach dotyczących nadzorowanych robót
  • przestrzeganie terminowej realizacji zadań wynikających z zawartych umów
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • wykonywanie innych czynności związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno - budowlane
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót
  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
To oferujemy:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami