kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu
Dolnośląski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 120819

Warunki pracy

zadania realizowane w warunkach pracy biurowej, w systemie pracy dziennej wynoszącej osiem godzin

Zakres zadań

  • przygotowuje dokumentację związaną z organizacją i przeprowadzaniem postępowań przetargowych dotyczących zakupów sprzętu i usług teleinformatyki
  • wykonuje czynności związane z obsługą platformy zakupowej Open Nexus w zakresie postępowań prowadzonych przez Wydział Teleinformatyki
  • prowadzi rejestr wydatków rzeczowych oraz planu postępowań przetargowych w ramach środków finansowych pozostających w dyspozycji Wydziału Teleinformatyki
  • nadzoruje wykonanie i uczestniczy w odbiorach umów i zamówień teleinformatycznych realizowanych na rzecz jednostek Policji garnizonu dolnośląskiego
  • redaguje treści umów, zamówień oraz zleceń na zakup usług sprzętu i materiałów teleinformatycznych
  • prowadzi rejestr i przestrzega terminów zwrotu zabezpieczenia należytego wykonania umów i zabezpieczeń z tytułu gwarancji jakości
  • prowadzi rejestr potrzeb jednostek Policji woj. dolnośląskiego w zakresu konieczności dokonywania zakupów sprzętu, materiałów i usług teleinformatycznych
  • dokonuje analiz realizowanych wydatków i porównuje je z przydzielonymi limitami finansowymi informując kierownictwo Wydziału Teleinformatyki o stopniu wykorzystania limitów w stosunku do upływu czasu w ciągu roku

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia w pracy w komórkach finansowych, księgowych lub w administracji publicznej
  • wiedza z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów pokrewnych
  • znajomość i umiejętność stosowania ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz syntezy informacji
  • znajomość zasad pracy kancelaryjnej w administracji
  • znajomość obsługi programu typu MS Office
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: wyższe ekonomiczne
  • udokumentowana umiejętność obsługi programu MS OFFICE
  • wiedza z zakresu fakturowania towarów i usług
  • umiejętności sporządzania specyfikacji sprzętu komputerowego z uwzględnieniem przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych
  • doświadczenie zawodowe: umiejętność stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych