kandydatów

Etat Inspektor jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Inspektor jakości
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/23/2291
OBOWIĄZKI:

Praca w laboratorium pomiarowym w tym obsługa maszyny pomiarowej, ocena jakościowa produkowanych elementów Kontrola materiału na wejściu/wyjściu. Nadzór nad procesem produkcyjnym. Dokumentowanie wyników pomiarów oraz wykonywanych inspekcji. Wykonywanie patroli na liniach produkcyjnych. Szkolenie pracowników produkcyjnych na temat wykrytych niezgodności i metod ich zapobiegania. Kontrola dostaw oraz wysyłek materiału. Współpraca z innymi działami firmy. System czasu pracy: trzyzmianowy 7:00-15:00, 15.00 - 23:00; 23:00 - 7:00 Praca na czas określony: 3 lata Godziny pracy 7:00 - 15:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń pomiarowych

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, staż pracy 6 miesięcy, obsługa urządzeń pomiarowych, obsługa komputera, dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność, dokładność

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu