kandydatów

Etat Senior analyst, fund/client accounting

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Senior analyst, fund/client accounting
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1993
OBOWIĄZKI:

Przegląd transakcji księgi głównej oraz rocznych/kwartalnych i miesięcznych sprawozdań finansowych dla wielu nieruchomości;Usługi księgowe w imieniu przypisanych klientów z branży nieruchomości i umiarkowanie złożonych funduszy.Obowiązki związane z księgowością funduszy/klientów w zakresie realizacji planów poprawy usług,zwiększania efektywności,usprawniania procesów i specjalistycznych funkcji kontrolnych.Wykonywanie ogólnych i zaawansowanych funkcji księgowych w celu dotrzymania terminów kalendarzowych funduszy.Zarządzanie audytami zewnętrznymi i wewnętrznymi.Sprawdzanie pracy młodszych członków zespołu.Wykonywanie uzgodnień pieniężnych i majątkowych związanych z bardziej skomplikowanymi kontami lub transakcjami.Sporządzanie raportów dla Klientów.Odpowiadanie na pytania klientów. Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata ( pierwsza umowa na okres 12 miesięcy) praca w godzinach od 9.00-17.00 Sala: E

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe -Min. tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości/księgowości lub równoważne połączenie wykształcenia i doświadczenia; Min.3 lata całkowitego doświadczenia zawodowego w dziedzinie rachunkowości/księgowości; Biegła znajomość j. angielskiego (potwierdzona certyfikatem lub odpowiednim doświadczenie w pracy lub językiem nauczania na studiach); znajomość języka angielskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie Doświadczenie lub wykształcenie w zakresie rachunkowości inwestycyjnej i rachunkowości nieruchomości (np. certyfikat ACCA) - dodatkowy atut Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych (np. certyfikat ACCA) Min. tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości/księgowości lub równoważne połączenie wykształcenia i doświadczenia;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 do 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu