kandydatów

Etat Logistics manager

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Logistics manager
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/2142
OBOWIĄZKI:

Zarządza łańcuchem dostaw w przedsiębiorstwie; organizuje i nadzoruje działalność dystrybucyjno-logistyczną na podległym terenie; kontroluje koszty transportu, pakowanie itp.; nadzoruje gospodarkę magazynową; optymalizuje system logistyczny przedsiębiorstwa, kontakt z kontrahentami (w tym głównie spółki koreańskie i z koreańskim kapitałem), kontakt z koreańskojęzycznym zarządem i pracownikami spółki-matki. Praca w godz.: 9:00-17:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 5 lat.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik działu logistyki
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)
Uprawnienia: mile widziane prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikacja i negocjacje

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymgań, staż pracy: mile widziane 5-letnie doświadczenie zawodowe, umiejętność zarządzania zespołem pracowników z wielonarodowego środowiska, znajomość norm ISO, obsługa klienta, negocjacje, techniki sprzedaży, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PowerPoint, Excel, Word, Outlook), mile widziane prawo jazdy kat. B, znajomość języka koreańskiego na poziomie B1

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 200 do 7 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu