Etat Kierowca międzynarodowy samochodu dostawczego do 3,5 tony

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kiełczów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca międzynarodowy samochodu dostawczego do 3,5 tony
Miejsce pracy: Kiełczów
Numer: StPr/23/1963
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 tony na terenie Polski i EuropyForma umowy: umowa o pracę na czas określony tj 3 lata. Praca w godzinach od 8.00-16.00- równoważny system czas pracyMiejsce pracy: Polska i Europa -Teren UE Wyjazdy uzaleznione są od rodzaju transportu- najczęsciej tygodniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe staż pracy bez znaczenia prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Kiełczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu