kandydatów

Etat Pracownik działu finansowo-księgowego

Firma: DSA Investment S.A. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 8227635, z dnia 2023-05-05

DSA Investment S.A.

poszukuje do pracy w dziale finansowo-księgowym

Pracownik działu finansowo-księgowego

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • weryfikacja faktur wystawianych przez przedstawicieli należących do sieci sprzedaży,
  • realizacja przelewów,
  • udzielanie informacji strukturom sprzedażowym dotyczących rozliczeń finansowych,
  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych,
  • obsługa administracyjna sieci sprzedaży,
  • kontrola płatności realizowanych przez kontrahentów.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie ekonomiczne,
  • znajomość MS Excel,
  • dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stałe wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • pakiet medyczny.