Etat Specjalista ds. projektów zagranicznych w Biurze Projektów

Firma: Uniwersytet Wrocławski miejsce pracy: Wrocław

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty ds. projektów zagranicznych

 w Biurze Projektów

Specjalista ds. projektów zagranicznych w Biurze Projektów
Miejsce pracy: Wrocław

Nazwa stanowiska: specjalista

Wymiar etatu: pełny

Liczba etatów: 2

Zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie informacji na temat możliwości finansowania ze środków zagranicznych działań podejmowanych w UWr.
  • Upowszechnianie informacji o programach i konkursach wśród pracowników UWr.
  • Wsparcie pracowników w poszukiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania projektów, odpowiedzialność za formalne przygotowanie wniosków aplikacyjnych.
  • Udział w procesie przygotowania umów/aneksów do umów z instytucjami finansującymi/ współkonsorcjantami,
  • Współpraca z instytucjami finansującymi projekty.
  • Współpraca z innymi jednostkami Uniwersytetu Wrocławskiego w celu prawidłowego przygotowania, zarządzania i realizacji projektów finansowanych ze środków zagranicznych.
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez instytucje finansujące/punkty kontaktowe dot. w szczególności pozyskiwania środków na badania, realizacji i rozliczania projektów.
Wykształcenie
  • Wyższe

Wymagania konieczne

  • Cztery lata doświadczenia, w tym co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi projektów finansowanych ze środków UE (m.in. program KE -H2020), w tym znajomość obowiązujących zasad dotyczących aplikowania, finansowania i kwalifikowalności wydatków w projektach finansowanych ze środków unijnych.
  • Preferowane co najmniej 2 letnie doświadczenie pracy w jednostce sektora finansów publicznych.
  • Umiejętność redagowania pism urzędowych.
  • Samodzielność.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Terminowość.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Wymagania pożądane
  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Staż pracy na uczelni wyższej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Kreatywność.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty „multisport”.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.