kandydatów

Etat Kierownik zespołu ds. analiz biznesowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierownik zespołu ds. analiz biznesowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1620
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie zespołem 10-30 osób analityków biznesowych. Śledzenie i aktywne ulepszanie zdefiniowanego procesu tworzenia oprogramowania i egzekwowanie go w projekcie. Zarządzanie procesem realizacji w projekcie wielostrumieniowym. Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji projektowej i związanej z klientem. Wdrażanie i analiza metryk jakości w projekcie, uczestniczy w definiowaniu metryk. Dbałość o utrzymywanie prawidłowych wskaźników KPI w wymaganych kompetencjach. Bezpośredni kontakt z kontrahentami. Praca w projekcie i w środowisku angielskojęzycznym.Praca w godz.: 9:00-17:00.Przewidywany okres zatrudnienia: czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe,staż pracy: min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku lidera zespołu w dziedzinie analiz biznesowych,umiejętność pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall),umiejętność tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów w projekcie,umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych,umiejętność planowania podejścia biznesowego względem projektu, ułatwienie związanej z tym komunikacji,umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN), zrozumienie i umiejętność zaproponowania odpowiednich procesów tworzenia oprogramowania oraz wpływania na nie,wiedza na temat UX/UI,umiejętność zarządzania zespołem,znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 do 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu