kandydatów

Etat Inżynier ds. wsparcia technicznego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Inżynier ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1950
OBOWIĄZKI:
Ogólne obowiązki: Wsparcia i opieka nad klientami, którzy wdrożyli rozwiązanie na platformie firmowej oraz bieżące rozwiązywanie problemów klientów; operacyjne zarządzanie potrzebami klientów, utrzymanie i zarządzanie panelami informacyjnymi, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, rozwijanie złożonych problemów poprzez analizy biznesowej i technicznej, korzystając z umiejętnościami znajomości środowiska IT i wdrażać najlepsze praktyki. Współpraca z rozproszonym zespołem wsparcia technicznego oraz innymi zespołami w firmie w celu zapewniania najwyżej jakości obsługi klientów.Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata Praca w godzinach od 9.00-17.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższestaż pracy 2 lata -doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżynier ds. Wsparcia technicznegoJęzyki obce: Rosyjski, biegle w mowie i piśmie-pracodawca nie wymaga certyfikatu. Mile widziana znajomość jezyka Angielskiego.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 933 do 10 933 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu