kandydatów

Etat Specjalista ds. Finansów i Administracji

Firma: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Specjalista ds. Finansów i Administracji
Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji firmowej
  • Wystawianie faktur oraz kontrola dokumentów finansowych
  • Prowadzenie rachunków bankowych w tym wprowadzanie przelewów i księgowanie wpłat
  • Kontrola należności
  • Rozliczanie delegacji i zaliczek
  • Wsparcie działu sprzedaży i serwisu w bieżących tematach
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Przygotowywanie umów, cesji i aneksów dla nowych oraz istniejących klientów
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowej
  • Sporządzanie okresowych raportów
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z administracją
  • Samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy
Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze programów Insert
To oferujemy
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku będącej częścią międzynarodowego koncernu Schindler Polska
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1), dalej RODO, poniżej informujemy w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane:
1) Zakres danych: przetwarzamy następujące kategorie Państwa danych: dane identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia, wizerunek, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania), dane kontaktowe (numer telefonu, adres poczty elektronicznej) oraz korespondencyjne (adres zamieszkania), inne dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych;
2)  Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Morelowskiego 32/34, 52-429 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000152075, NIP: 8991755168, REGON: 93094483 ( zwana dalej w skrócie „WPRUDŹ”);
3) Kontakt w zakresie ochrony danych osobowych:  Mogą Państwo skontaktować się z Nami w formie tradycyjnej na adres siedziby WPRUDŹ, tj. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. ul. Morelowskiego 32/34, 52-429 Wrocław z dopiskiem „Dane osobowe” lub w formie elektronicznej na adres e-mail: gdpr.pl@schindler.com
4) Cele i podstawa przetwarzania:W związku ze złożeniem przez Państwa dokumentów aplikacyjnych na stanowisko pracy w WPRUDŹ, Państwa dane osobowe są przetwarzane w następującym celu:
1. wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pracy w WPRUDŹ (podstawa z art. 6 ust 1 lit. c RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie wynikającym z powszechnie obowiązujących przepisów prawa, podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO – w zakresie przetwarzania danych w zakresie szerszym niż wynikający z powszechnie obowiązujących przepisów prawa);
2. wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowiska pracy w WPRUDŹ (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
3. udokumentowania złożenia dokumentów aplikacyjnych na stanowisko pracy w WPRUDŹ (podstawa z art. 6 ust 1 lit. c RODO);
4. wewnętrznych celów administracyjnych WPRUDŹ , w tym statystyki i raportowania wewnętrznego WPRUDŹ oraz w ramach grupy kapitałowej Grupy Schindler do której należy spółka WPRUDŹ będących realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
5. archiwalnym (dowodowym) będącym realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów (art. 6 ust. 1 lit. f RODO);
6. w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami będącego realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
5) Odbiorcy danych: odbiorcą Państwa danych osobowych będą: podmioty upoważnione do przetwarzania danych osobowych na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, spółki z grupy kapitałowej Schindler, podmioty świadczące usługi doradcze, konsultingowe;
6) Transfer danych: W związku z faktem współpracy WPRUDŹ z podmiotami w ramach przynależności do grupy kapitałowej Schindler i usługodawcami mającymi siedzibę poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG), Państwa dane osobowe mogą być przekazane do państw niebędących członkami EOG. Przekazując Państwa dane osobowe do Szwajcarii, właściwy stopień ochrony jest zapewniony na podstawie decyzję Komisji Europejskiej z dnia 26 lipca 2000 r. na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie właściwej ochrony danych osobowych w Szwajcarii. W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych przekazywanych do państw, co do których Komisja Europejska nie stwierdziła odpowiedniego stopnia ochrony, WPRUDŹ stosuje standardowe klauzule umowne dotyczące ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską, o których mowa w art. 46 ust. 2 lit. c) RODO.  [Klauzule są dostępne w Internecie, na stronie Komisji Europejskiej: ec.europa.eu];
7) Okres przechowywania: Dane przetwarzane w oparciu o zgodę możemy przetwarzać do czasu, aż wycofają Państwo wyrażoną w tym zakresie zgodę lub ustalimy, że się zdezaktualizowały. Dane przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych możemy przetwarzać do czasu wypełnienia prawnie uzasadnionych interesów Schindler stanowiących podstawę tego przetwarzania lub do czasu wniesienia przez Państwa sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Dane przetwarzane w pozostałym zakresie możemy przetwarzać przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko pracy w WPRUDŹ, chyba że wyrazili Państwo dobrowolną zgodę na przetwarzanie Państwa danych również w celach związanych z wzięciem udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych wówczas będziemy przetwarzali Państwa dane osobowe do czasu wycofania zgody albo ustalenia, że dane zdezaktualizowały się jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od czasu wyrażenia tej zgody;
8) Pouczenie o prawach: przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9) Prawo do skargi: przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy RODO;
10) Prawo do sprzeciwu:  w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, opisanego powyżej. Przestaniemy przetwarzać Państwa dane w tych celach, chyba że będziemy w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Państwa interesów, praw i wolności, lub dane będą nam niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
11) Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu związanym z automatycznym podejmowaniem decyzji;
12) Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z kodeksu pracy, przepisów szczególnych i aktów wykonawczych jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie dobrowolne. Niepodanie danych osobowych w zakresie wynikającym z przepisów kodeksu pracy będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
13) Cofnięcie zgody: W każdej chwili  przysługuje Państwu prawo do wycofania swojej zgody , bez podania przyczyny, a także bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku skorzystania z tego prawa zaprzestaniemy przetwarzania danych w celu objętym uprzednio wyrażoną zgodą. Aby skorzystać z wyżej wymienionych praw osoba, której dane dotyczą, powinna skontaktować się, wykorzystując podane dane kontaktowe z administratorem (w formie pisemnej na adres siedziby WPRUDŹ, tj. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. ul. Morelowskiego 32/34, 52-429 Wrocław z dopiskiem „dane osobowe” lub mailowo na adres gdpr.pl@schindler.com) i poinformować go, z którego prawa i w jakim zakresie chce skorzystać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 Zapoznałam/-em się z informacją o zasadach przetwarzania moich danych osobowych w ramach procedury rekrutacyjnej prowadzonej przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.

Pozostałe oferty pracy w firmie Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o.
Etat Kierownik Serwisu w firmie: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Remontowe Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław 15-07-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-04-2023
Wyświetleń: 76