kandydatów

Etat Projektant grafiki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Projektant grafiki
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1157
OBOWIĄZKI:

tworzenie modeli 3D projektowanych przez MIXD mebli na zamówienie, tworzenie modeli 3D wnętrz projektowanych przez MIXD, tworzenie filmików promocyjnych dla MIXD, tworzenie animacji 3D do projektów MIXD, tworzenie wizualizacji 3D do projektów MIXD.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok umiejętność pracy w programach: AutoCad, Adobe Creative Suite (m.in. Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Photoshop), Lumion umiejętnośc tworzenia wideo, animacji, modeli oraz wizualizacji 3D (w szczególności mebli oraz wnętrz), filmów promocyjnych znajomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 1 840 do 1 840 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu