kandydatów

Etat Młodszy kierownik zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie miejsce pracy: Oława

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Młodszy kierownik zmiany
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/23/0262
OBOWIĄZKI:

• prowadzenie zmiany, zgodnie z polityką i standardami firmy • aktywny udział w ulepszaniu organizacji pracy, rozwiązywaniu problemów, pokonywaniu trudności, sugerowanie potrzebnych zmian • przychodzenie do pracy odpowiednio wcześnie, by zgodnie z ustalonym grafikiem być gotowym do pracy w ubraniu roboczym • wspomaganie kierownictwa w utrzymaniu czystości na całym obszarze restauracji, odpowiedzialność za przestrzeganie planu sprzątania na wyznaczonym odcinku • pomoc w nadzorowaniu przestrzegania standardów obowiązujących w Brandzie, zapewnienie 100% satysfakcji klienta • pomoc w szkoleniach nowych pracowników, zachęcanie pracowników do ciągłego szkolenia w ramach obowiązujących programów szkoleniowych • pomaganie kierownictwu, w nadzorowaniu przestrzegania zasad Bezpieczeństwa i Higieny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : chęć do pracy, rzetelność, komunikatywność [Inne] : Aktualna książeczka sanepid. Doświadczenie na stanowisku młodszy kierownik zmiany 3 miesiące w ostatnich 5 miesiącach.

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie