kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1650
OBOWIĄZKI:
Praca przy montażu regałów magazynowych, praca na wysokości pow. 3 m., obsługa elektronarzędzi, kierowanie pojazdem służbowym kat. b, obsługa wózka widłowego, operator podestów roboczych. miejsce pracy: umowa o pracę na czas określony tj: 3 lata, praca w godzinach od 7.00-15.00Miejsce pracy: ul. ZWYCIĘSKA 45 m. 3.2.2, 53-033 WROCŁAW oraz wg zleceń na tereniue kraju. W przypadku delegacji, pracodawca ponosi koszty zakwaterowania +diety.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych
Uprawnienia: Obsługa narzędzi udarowych ręcznych
Uprawnienia: Montaż konstrukcji stalowych

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie staż pracy 1 rok na w/w stanowisku prawo jazdy kat. B Obsługa podestów ruchomych Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napedem podnoszenia i wyłaczaniem wózków z wysiegnikiem oeraz wózków z osobą obsługującą umiejętność czytania rysunków technicznych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 do 4 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu