kandydatów

Etat Starszy Inspektor ds. BHP

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego globalnego Klienta z branży produkcyjnej, rekrutujemy osoby na stanowisko

Starszy Inspektor ds. BHP
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Doradzanie zespołowi kierowniczemu w zakresie wszystkich aspektów BHP.
  • Zapewnienie zgodności z wymogami prawnymi i korporacyjnymi w zakresie BHP.
  • Prowadzenie procesu oceny ryzyka w miejscu, zapewniając ryzyko są identyfikowane i środki kontroli wdrożone proaktywnie w celu zmniejszenia ryzyka wypadków i złego stanu zdrowia.
  • Prowadzenie nadzoru nad bezpieczeństwem i spacerów bezpieczeństwa.
  • Prowadzenie szkoleń dla wykonawców i pracowników z zakresu zasad BHP.
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie na relatywnym stanowisku (doświadczenie na budowie będzie dodatkowym atutem).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP.
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i pracy w zespole.
Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie - Umowę o pracę.
  • Premie roczne, bonus świąteczny.
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych.
  • Bogaty pakiet benefitów (upieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.