kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 118078

Warunki pracy

  • Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie

  • Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej

  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym

  • Wysiłek fizyczny

  • Praca w terenie

  • Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe

  • Budynek 3-kondygnacyjny bez windy

  • Parter dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Prowadzi szkolenia w zakresie taktyki i techniki interwencji poprzez przygotowanie konspektu ćwiczeń oraz realizację jego zapisów w celu doskonalenia umiejętności i podwyższenia kompetencji
  • Prowadzi szkolenia strzeleckie poprzez przygotowanie konspektu strzelań oraz realizację jego zapisów w celu doskonalenia umiejętności i podwyższenia kompetencji
  • Prowadzi analizę pod względem merytorycznym w zakresie propozycji zakupu sprzętu specjalistycznego do kontroli oraz uzbrojenia i amunicji w celu zabezpieczenia niezbędnego sprzętu
  • Nadzoruje prawidłowe użytkowanie pojazdów służbowych będących na stanie Działu Realizacji poprzez rozliczenie zużycia paliwa, przygotowanie dokumentacji eksploatacji pojazdu oraz poniesionych kosztów eksploatacyjnych w celu spełnienia wymogów zawartych w systemie Automanager
  • Doradza i opiniuje poprzez pracę w zespołach i grupach zadaniowych doraźnie powołanych do realizacji określonych zadań w drodze decyzji i poleceń służbowych w celu prawidłowej realizacji zadań

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 5 lat w zakresie realizacji szkoleń
  • Przeszkolenie: kurs podstawowy i doskonalący dla instruktorów sportu lub rekreacji ruchowej z zakresu sportów walki lub sztuk walki albo samoobrony
  • Szczególne uprawnienia: instruktor do prowadzenia zajęć z zakresu systemów, sportów, sztuk walki lub samoobrony, instruktor strzelectwa sportowego lub bojowego
  • Umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe