kandydatów

Etat Kierownik ds. Klientów Kluczowych

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Podjęcie walki z niepłodnością nie jest powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie! Jest oznaką odwagi, determinacji i mądrości! Dołącz do nas abyśmy wspólnie realizowali naszą misje i wspomagali naszych Pacjentów w tworzeniu szczęśliwej rodziny.

Kierownik ds. Klientów Kluczowych
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:
  • organizacja promocyjnych i szkoleniowych spotkań dla Pacjentów, Lekarzy i mediów,
  • zarządzanie materiałami promocyjnymi,
  • osobiste wizyty u Lekarzy Specjalistów ds. Ginekologii i Położnictwa,
  • przygotowywanie raportów,
  • tworzenie i rozwój relacji z Lekarzami,
  • reprezentowanie kliniki na zewnątrz.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub aktywnej sprzedaży,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • proaktywna postawa i wytrwałość w dążeniu do realizacji celu,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w trybie mobilnym,
  • doświadczenie w branży medycznej lub farmaceutycznej - mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • współpracę z rozpoznawalną i cieszącą się dużym uznaniem w regionie Kliniką Leczenia Niepłodności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wdrożenie z osobą, która na co dzień wykonuje te same obowiązki,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny wraz z pakietem sportowym - całość finansowana dla Ciebie w 100% przez pracodawcę,
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne,
  • duża samodzielność działania,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon oraz laptop.