kandydatów

Etat Specjalista ds informatyki

Firma: Społem PSS Feniks miejsce pracy: Wrocław

Spółdzielczy Dom Handlowy „Feniks” – secesyjny dom handlowy we Wrocławiu, we wschodniej części Rynku, znany również jako Kathedrale des Kommerz oraz Warenpalast. Najstarsza działająca placówka handlowa we Wrocławiu – czynna od 1904 roku.

Specjalista ds informatyki
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Udzielanie wsparcia użytkownikom sieci komputerowej oraz systemów informatycznych w celu efektywnego ich wykorzystania;
  • Utrzymanie infrastruktury sieciowej oraz serwerowej firmy;
  • Doradztwo oraz opieka nad firmowym sprzętem i oprogramowaniem;
  • Administracja systemami, przyznawanie uprawnień;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów IT oraz sieci komputerowej;
  • Instalacja sprzętu i oprogramowania dla potrzeb użytkowników;
  • Monitorowanie pracy systemów oraz sieci, wykrywanie i usuwanie awarii;
  • Instalacja sprzętu serwerowego i sieciowego.
Wymagania:
  • Wykształcenie informatyczne;
  • Znajomość działania i konfiguracji systemów operacyjnych MS Windows;
  • Znajomość budowy sprzetu komputerowego i zasad jego konfiguracji;
  • Umiejętność użytkowania programu biurowego MS Office;
  • Znajomość podstaw serwerowych systemów operacyjnych Windows i/lub Linux;
  • Znajomość podstaw budowy sieci informatycznych i protokołu TCP/IP;
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych rozwiązań informatycznych;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Pozytywne nastawienie do pracy i chęć uczenia się;
  • Mile widziana znajomość Symfonia ERP.
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju i uczenia się nowych rzeczy;
  • Premię uznaniową;
  • Dodatkowe benefity;
  • Nagrody roczne.