kandydatów

Etat Dyrektor ds. inżynierii jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Dyrektor ds. inżynierii jakości
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/1256
OBOWIĄZKI:

Punkt kontaktowy i podejmowanie decyzji związanych z zapewnianiem jakości w ramach zestawu projektów, jednostek, lokalizacji lub regionu. Komunikowanie decyzji i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich praktyk i procesów. Standaryzacja praktyk, podejść i narzędzi testowych w ramach zestawu projektów. Rozwiązywanie problemów z dostawą związanych z testowaniem. Zarządzanie zespołem testerów. Pomaga rozwiązywać problemy i blokady związane z testowaniem między zespołami na etapie wdrażania funkcji i wydania. Zarządzanie aspektami finansowymi projektu. Praca w godzinach 9:00-17:00 Umowa o pracę na czas nieokreślony.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, dośw. min. 5 miesięcy na takim samym stanowisku Znajomość wdrażania ram pomiarowych w ramach zestawu projektów: metryki QA, KPI, kokpity jakości itp. Umiejętność zarządzania organizacją ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin. Um. definiowania planów i strategii testów. Potrafi prowadzić standaryzację praktyk, podejść i narzędzi testowych w ramach zestawu projektów: wspólna strategia testowa, rozwiązanie do automatyzacji, szablony itp. Doskonała znajomość QA Staffing i organizacji zespołu na dużą skalę. Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacji.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 35 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu