kandydatów

Etat Pracownik biurowo-magazynowy

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik biurowo-magazynowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • dbanie o odpowiedni stan zapasów magazynowych
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie wysyłek towaru
  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • telefoniczna obsługa serwisantów
Wymagania:
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku
  • umiejętność wystawiania dokumentów związanych z gospodarką magazynową
  • znajomość obsługi komputera, dodatkowym atutem będzie znajomość programu SUBIEKT GT oraz/lub NEXO
  • dobra organizacja pracy własnej
  • sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie techniczne
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki
Wymiar czasu pracy:
  • cały etat