Etat Kierownik / Kierowniczka Sekcji Dokumentacji Archiwalnej i Udostępniania

Firma: Politechnika Wrocławska miejsce pracy: Wrocław

Archiwum Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik / Kierowniczka Sekcji Dokumentacji Archiwalnej i Udostępniania
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KS/A/24/2023
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za kształtowanie zasobu archiwalnego uczelni oraz nadzór nad gromadzeniem i udostępnianiem zasobu.

Zakres obowiązków:
  • koordynacja pracy Sekcji oraz zapewnienie prawidłowej i terminowej realizacji zadań,
  • zarządzanie dokumentacją archiwalną przejmowaną z jednostek uczelni,
  • prowadzenie ewidencji zasobu archiwum,
  • współpraca wewnątrzuczelniana w zakresie przygotowywania dokumentacji archiwalnej do przekazania do archiwum,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem, przechowywaniem i archiwizowaniem dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie zaświadczeń na podstawie przechowywanej dokumentacji,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń/instruktaży z zakresu przepisów kancelaryjno-archiwalnych dla pracowników uczelni,
  • organizacja i prowadzenie praktyk oraz staży dla studentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • wykształcenie w specjalizacji archiwistyka i zarządzanie dokumentacją lub ukończony państwowy kurs archiwalny I i II stopnia, lub studia podyplomowe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w archiwum zakładowym,
  • bardzo dobra znajomość przepisów kancelaryjno-archiwalnych,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • wielozadaniowość i zarządzanie priorytetami.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w środowisku akademickim,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w pracy z systemami TETA EDU, EZD PUW.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z pensją zawsze na czas,
  • trzyskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek za wieloletnią pracę (3-20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od posiadanego stażu pracy),
  • pakiet benefitów (13-ta pensja, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny,
  • preferencyjne pożyczki, ubezpieczenia grupowe),
  • przestrzeganie zasady work-life balance (praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30),
  • atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (dofinansowanie kursów językowych i studiów, certyfikowanych szkoleń specjalistycznych, zajęcia sportowe),
  • możliwość udziału w konferencjach,
  • możliwość zaangażowania w inicjatywy charytatywne i działania integracyjne (m.in. Bieg Rektora, Bieg Firmowy, Impreza Mikołajowa),
  • atrakcyjną lokalizację w centrum miasta - dogodny dojazd tramwajem czy autobusem, bezpłatny parking oraz dostęp do rowerowni.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.