kandydatów

Etat Asystent / Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Firma: HR Support miejsce pracy: Wrocław

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, pozarządowej organizacji charytatywnej, prowadzącej projekty na rzecz pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent / Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Wrocław
OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie obsługi i dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, w tym zatrudnianie cudzoziemców (sprawdzanie poprawności dokumentów oraz legalnego pobytu, współpraca z urzędami, przygotowywanie dokumentów w sprawie uzyskania pozwoleń na pracę)
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców z uwzględnieniem rozliczania zajęć komorniczych
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi (m.in. ZUS, GUS, US, PFRON, kancelarie komornicze i inne)
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie oraz wszelkie zmiany danych oraz zmiany ubezpieczeń pracowników w ZUS
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie spraw kadrowo-płacowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe lub policealne kierunkowe administracja, rachunkowość i finanse
  • min. 3--letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców
  • mile widziane doświadczenia w firmie o rozproszonej strukturze
  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, terminowość oraz dobra organizacja pracy (w tym umiejętność definiowania priorytetów)
  • wysoka kultura osobista oraz dyskrecja
  • umiejętność obsługi programów i platform kadrowo-płacowych (PUE, GUS, PPK, Płatnik)
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość systemu IFPROSOFTTOTAL KP
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie