kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce

zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej

poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • obsługa korespondencji (przygotowanie i zarejestrowanie ) wychodzącej biura
  • kompletowanie różnego rodzaju materiałów szkoleniowych oraz firmowych
  • sporządzanie i wysyłka pism
  • obsługa urządzeń biurowych drukarka czy kserokopiarka
  • pomoc w zadaniach związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura
Wymagania:
  • umiejętność pisania na klawiaturze
  • znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych
  • systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
  • obowiązkowość
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki
Wymiar czasu pracy:
  • cały etat