kandydatów

Etat Masażysta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Masażysta
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0911
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie zabiegów masażu( klasycznego,relaksacyjnego) twarzy i ciala oraz zabiegów na ciało. Obsługa recepcji, porządkowanie miejsca pracy. Forma umowy: zlecenie na 1 rok- 80 godzin miesięcznie , dyspozycyjność w godzinach od 8.00-21.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Język: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: KURS MASAŻU DLA ZAAWANSOWANYCH
Uprawnienia: KURS MASAŻ BAŃKA CHIŃSKĄ
Uprawnienia: Biomasażysta fizjo-wellness

Wymagania inne:

Wykształcenie pomaturalne/policealne Masaż tkanek głębokich, powięziowych,punktów spustowych. Masaż kobido. Masaż klasyczny ,relaksacyjny. Zabiegi na ciało z wykorzystaniem kosmetyków. kurs masazu bańka chińską biomasażysta fizjo-welness kurs masażu dla zaawansowanych Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 do 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu