kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Prowadzenie spotkań handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem
  • Przygotowanie i prezentacja ofert dopasowanych do potrzeb Klienta
  • Raportowanie działań do kierownictwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie – mile widziane techniczne
  • Doświadczenie w Dziale Handlowym
  • Ambicja do osiągania wyników i realizacji celów
  • Sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + prowizje
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wprowadzenie stanowiskowe i branżowe
  • Pomoc przełożonych
  • Benefity sportowe