kandydatów

Etat Pracownik Obsługi Klienta

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik Obsługi Klienta

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, praca zmianowa oraz w soboty

Twoje zadania:
  • obsługa klientów w urzędzie pocztowym,
  • sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Pocztę Polską,
  • rejestracja operacji w systemach informatycznych,
  • sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie minimum średnie,
  • potrafisz obsługiwać komputer (w tym MS Office - poziom podstawowy),
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z klientem,
  • jesteś odpowiedzialny/a i dokładny/a.
Mile widziane:
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!