kandydatów

Etat Monter instalacji fotowoltaicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Monter instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0708
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zleconych prac instalacyjno montażowych systemów fotowoltaicznych. Praca głównie na otwartych przestrzeniach w tym na dachach przy instalacji i montażu paneli fotowoltaicznych, przy wykorzystaniu elektronarzędzi, brak przeciwskazań do pracy na wysokościach.Praca fizyczna w wymiarze nie mniejszym niż 160 h/m-c ,także w soboty, na terenie całego kraju, jedno i kilkudniowe montaże instalacji fotowoltaicznych, zgodnie ze zleceniem.Umowa zlecenie: do 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy brak wymagań

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 do 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu