kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV miejsce pracy: Wrocław

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA

„KOZANÓW IV”

poszukuje pracownika na stanowisko

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Wrocław
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe bądź średnie
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • bezproblemowa obsługa komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielni mieszkaniowej
  • mile widziana znajomość systemu DOM5
OPIS STANOWISKA:
  • sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia pracownika
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • administrowanie dokumentacją personalną
  • wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego
  • sporządzanie zestawień i raportów
  • nadzór nad badaniami lekarskimi pracowników
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, PFRON)
OFERUJEMY
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • dogodną lokalizację (dobry dojazd komunikacją miejską)
  • atrakcyjne godziny pracy (pon.wt.śr.7.00-15.00 czw.7.00-17.00 pt.7.00-13.00)
Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.

Pozostałe oferty pracy w firmie SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-02-2023
Wyświetleń: 64