kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Firma: Prymat sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Prymat spółka z o.o. z Jastrzębia-Zdroju, właściciel m.in. takich marek jak: KUCHAREK, PRYMAT poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
  • sprzedaż i promocja produktów grupy Prymat,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • zapał i silna motywacja do pracy,
  • dbanie o nienaganny wygląd i godne reprezentowanie firmy.
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • znajomość rynku,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office,
  • preferowane miejsce zamieszkania: miejsce świadczenia pracy.
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-02-2023
Wyświetleń: 109