kandydatów

Etat Kontroler robotów przemysłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Nadolice Wielkie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kontroler robotów przemysłowych
Miejsce pracy: Nadolice Wielkie
Numer: StPr/23/0154
OBOWIĄZKI:

Przeprowadzanie testów i badań elektrycznych, weryfikacja obciążeniowa urządzeń, raportowanie wyników. Umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7.00-15.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI EKSPLOATACJI W ZAKRESIE : OBSŁUGI, KONSERWACJI, REMONTÓW, MOTAŻU
Uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI DOZORU

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe sep do 1 kv dozór nad eksploatacją urządzeń , instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kv świadectwo kwalifikacji dozoru świadectwo kwalifikacji eksploatacji w zakresie : obsługi , konserwcji, remontów, montażu.

Miejsce pracy:

Nadolice Wielkie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 914,13 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu